Stoły sosnowe

Stoły sosnowe

Stół stanowi miejsce gdzie przeżywamy wiele wspaniałych chwil – wspólne biesiady z przyjaciółmi, spożywanie posiłków z najbliższymi czy też jest miejscem pracy w domowym zaciszu. Warto więc wybrać taki stół, aby odpowiadał naszym wymaganiom.

Nasze stoły sosnowe wyróżniają się jakością wykonania i co za tym idzie, trwałością. Zrobione są z pozbawionego sęków drewna, co gwarantuje atrakcyjny wygląd.

Znajdą one zastosowanie między innymi w:

  • Kuchni – jako miejsce przygotowywania i jedzenia potraw;
  • Pokoju dziecięcym – jako strefa odrabiania zadań i zabawy;
  • Biurze – jako przestrzeń pracy;
  • Salonie – jako obszar, na którym można położyć ozdoby;

Sosnowy stółW naszej ofercie można znaleźć stoły o  standardowej wysokości 75 cm. Solidnie wykonane nogi zapewniają niezawodną stabilność, blat który się na nich znajduje ma grubość 2,7 cm. Blaty różnią się kształtem (prostokątne, kwadratowe, okrągłe) oraz rozmiarem. Niektóre modele wyposażone są w szuflady, pozwalające na przechowywanie np. dokumentów lub narzędzi.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i specyfikacją naszych stołów: Stoły sosnowe.

Witryny i regały sosnowe

Witryny i regały sosnowe

Mając na uwadze sugestie naszych klientów, wprowadziliśmy do naszej oferty regały sosnowe.
Regały sosnowe są idealnym uzupełnieniem wystroju pomieszczeń dla osób które chcą mieć stylowy, pojemny mebel nie zawierający drzwi.
Są one odpowiednikiem witryn – różnica między nimi tkwi w braku przeszklonych drzwi.

Regały i witryny

Regały sosnowe znajdą zastosowanie m.in.:

  • w gabinecie jako miejsce do przechowywania dużej ilości dokumentów w celu zachowania porządku miejsca pracy
  • w domowej biblioteczce jako miejsce na książki czy też czasopisma, aby móc bez zbędnego szukania swojej ulubionej lektury zatracić się w niej w wolnej chwili
  • w salonie jako miejsce ekspozycji dekoracji ozdobnych (np. ramki ze zdjęciami, świeczki, pamiątki) w celu ich wyeksponowania
  • w pokoju dziecięcym jako miejsce na zabawki (np. gry planszowe, puzzle), lektury, aby wszystko było łatwo dostępne w jednym miejscu.

+ w wielu innych miejscach i zastosowaniach które może sobie tylko wymyślić w swojej kreatywności osoba urządzająca 🙂

Dostępne są w dwóch wersjach szerokości: 45 cm oraz 85 cm. Ponadto na dole pod półkami znajdują się, niezależnie od wybranego modelu dwie pojemne szuflady.

Zapraszamy do zapoznania się także z całkowitą techniczną specyfikacją na stronie naszego sklepu internetowego: Regały i witryny sosnowe e-sosnowe.pl

 

 

Komody sosnowe RTV

Komody sosnowe RTV można znaleźć w naszej ofercie już od dłuższego czasu, ale to stosunkowo młoda seria w naszej produkcji.

komoda sosnowa RTV 85

Komoda sosnowa RTV 85

Zaczęło się niewinnie, od zwykłego pomysłu na prostą szafkę RTV, szkic na papierze, następnie powstało kilka sztuk na próbę, które… od razu zyskały aprobatę naszych Klientów i tym sposobem „RTV-ki” na stałe zagościły w naszym portfolio.

Zaprojektowane w stylu dobrze znanym z naszej podstawowej kolekcji mebli Classic, w naturalny sposób uzupełniają wnętrze salonu czy pokoju dziennego o kącik multimedialny.

Wykonane z najwyższą starannością, nasze meble sosnowe wyróżnia trwała, stabilna konstrukcja, solidne, grube na 2,5 cm blaty oraz pozbawione sęków fronty.

Standardowa wysokość stolika 60 cm dopasowana jest do ustawienia telewizora czy ekranu monitora na odpowiednim poziomie, a odkryte półeczki wraz z otworami umożliwiającymi przeciągnięcie kabli przez tylną ściankę mebla, pozwalają na funkcjonalne rozmieszczenie zestawu sprzętu elektronicznego.

Komody RTV wyposażone są dodatkowo w praktyczne szuflady oraz szafki, doskonałe do przechowywania płyt CD, filmów, gier, pilota, gamepada, zapasowych baterii, kabelków i innych niezbędnych drobiazgów, które warto mieć pod ręką…

komoda sosnowa RTV 165

Komoda sosnowa RTV 165

Nasza propozycja obejmuje modele o szerokości: 85 cm, 125 cm oraz 165 cm i standardowej głębokości 42 cm.

Komody RTV barwimy na jeden z kolorów dostępnych w naszej palecie: naturalna sosna (lakier bezbarwny), olcha, dąb lub wenge (ciemny orzech).
Klasyczne, drewniane gałki można zastąpić uchwytami z naszego wyboru okuć.

Meble sosnowe są piękne w swojej prostocie.

Najnowsza kolekcja mebli sosnowych AZUR

komoda sosnowa Azur biało-niebieskaKomody sosnowe z kolekcji AZUR charakteryzują przede wszystkim grube, proste blaty zakończone ostrymi kątami oraz kwadratowe nóżki, a także pełne drzwiczki bez ramki. Wykonane z litego drewna sosnowego, dostępne są w dwóch kolorachbiałym oraz niebieskim.

Niebieskie i białe meble sosnowe otwierają nowe możliwości w dziedzinie wyposażenia wnętrz, a w szczególności pokoi dziennych, salonów czy pokoi dziecięcych.

Meble w całości pokryte są najwyższej jakości półmatowym, nietoksycznym lakierem ekologicznym, podkreślającym strukturę naturalnego drewna.

Serdecznie polecamy!

Meble sosnowe New-line Color

Kolekcja New-line Color to meble sosnowe w wersji dla bardziej wymagających.
Stanowi kontynuację serii Classic, ale dzięki kombinacji odpowiedniego wybarwienia wraz z doborem metalowych okuć otrzymaliśmy lekki, nowoczesny styl mebli sosnowych.

Paleta kolorów.

Paleta kolorów, od lewej: olcha, sosna, dąb, wenge.

Paleta kolorów mebli z serii New-line Color obejmuje cztery podstawowe barwy: klasyczna sosna, olcha, dąb oraz ciemny orzech – tzw. wenge.
Dodatkowo udostępniliśmy możliwość zamówienia mebli w stanie surowym, przygotowanym do położenia koloru we własnym zakresie wg swoich potrzeb i upodobań.

Niewątpliwym atutem tej serii jest ciekawy zestaw stylowych okuć. W naszej ofercie dostępne są uchwyty i gałki w kolorze starego złota, a także nieco subtelniejsze, nadające meblom lekkości, srebrne uchwyty New-line, od których pochodzi nazwa całej serii.

Jeśli podobają Ci się nasze meble, ale masz już upatrzone uchwyty z innej oferty, nie ma problemu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, na życzenie nawiercimy odpowiednie otwory pod niestandardowe okucia. Wystarczy podać w zamówieniu rozstaw nawierceń.

komoda sosnowa new-line wenge

Komoda sosnowa New-line Wenge

Seria New-line Color to wybór dla osób kreatywnych, ceniących sobie indywidualny, niepowtarzalny charakter mebli.

W kolekcji tej dostępne jest kilkadziesiąt modeli komód i bieliźniarek sosnowych o całej gamie szerokości i wysokości, a także szafy i witryny sosnowe w standardowych wymiarach.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z rodziną naszych produktów.