Komody sosnowe RTV

Komody sosnowe RTV można znaleźć w naszej ofercie już od dłuższego czasu, ale to stosunkowo młoda seria w naszej produkcji.

komoda sosnowa RTV 85

Komoda sosnowa RTV 85

Zaczęło się niewinnie, od zwykłego pomysłu na prostą szafkę RTV, szkic na papierze, następnie powstało kilka sztuk na próbę, które… od razu zyskały aprobatę naszych Klientów i tym sposobem „RTV-ki” na stałe zagościły w naszym portfolio.

Zaprojektowane w stylu dobrze znanym z naszej podstawowej kolekcji mebli Classic, w naturalny sposób uzupełniają wnętrze salonu czy pokoju dziennego o kącik multimedialny.

Wykonane z najwyższą starannością, nasze meble sosnowe wyróżnia trwała, stabilna konstrukcja, solidne, grube na 2,5 cm blaty oraz pozbawione sęków fronty.

Standardowa wysokość stolika 60 cm dopasowana jest do ustawienia telewizora czy ekranu monitora na odpowiednim poziomie, a odkryte półeczki wraz z otworami umożliwiającymi przeciągnięcie kabli przez tylną ściankę mebla, pozwalają na funkcjonalne rozmieszczenie zestawu sprzętu elektronicznego.

Komody RTV wyposażone są dodatkowo w praktyczne szuflady oraz szafki, doskonałe do przechowywania płyt CD, filmów, gier, pilota, gamepada, zapasowych baterii, kabelków i innych niezbędnych drobiazgów, które warto mieć pod ręką…

komoda sosnowa RTV 165

Komoda sosnowa RTV 165

Nasza propozycja obejmuje modele o szerokości: 85 cm, 125 cm oraz 165 cm i standardowej głębokości 42 cm.

Komody RTV barwimy na jeden z kolorów dostępnych w naszej palecie: naturalna sosna (lakier bezbarwny), olcha, dąb lub wenge (ciemny orzech).
Klasyczne, drewniane gałki można zastąpić uchwytami z naszego wyboru okuć.

Meble sosnowe są piękne w swojej prostocie.

Komentarze są wyłączone.