Stoły sosnowe

Stoły sosnowe

Stół stanowi miejsce gdzie przeżywamy wiele wspaniałych chwil – wspólne biesiady z przyjaciółmi, spożywanie posiłków z najbliższymi czy też jest miejscem pracy w domowym zaciszu. Warto więc wybrać taki stół, aby odpowiadał naszym wymaganiom.

Nasze stoły sosnowe wyróżniają się jakością wykonania i co za tym idzie, trwałością. Zrobione są z pozbawionego sęków drewna, co gwarantuje atrakcyjny wygląd.

Znajdą one zastosowanie między innymi w:

  • Kuchni – jako miejsce przygotowywania i jedzenia potraw;
  • Pokoju dziecięcym – jako strefa odrabiania zadań i zabawy;
  • Biurze – jako przestrzeń pracy;
  • Salonie – jako obszar, na którym można położyć ozdoby;

Sosnowy stółW naszej ofercie można znaleźć stoły o  standardowej wysokości 75 cm. Solidnie wykonane nogi zapewniają niezawodną stabilność, blat który się na nich znajduje ma grubość 2,7 cm. Blaty różnią się kształtem (prostokątne, kwadratowe, okrągłe) oraz rozmiarem. Niektóre modele wyposażone są w szuflady, pozwalające na przechowywanie np. dokumentów lub narzędzi.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i specyfikacją naszych stołów: Stoły sosnowe.

Witryny i regały sosnowe

Witryny i regały sosnowe

Mając na uwadze sugestie naszych klientów, wprowadziliśmy do naszej oferty regały sosnowe.
Regały sosnowe są idealnym uzupełnieniem wystroju pomieszczeń dla osób które chcą mieć stylowy, pojemny mebel nie zawierający drzwi.
Są one odpowiednikiem witryn – różnica między nimi tkwi w braku przeszklonych drzwi.

Regały i witryny

Regały sosnowe znajdą zastosowanie m.in.:

  • w gabinecie jako miejsce do przechowywania dużej ilości dokumentów w celu zachowania porządku miejsca pracy
  • w domowej biblioteczce jako miejsce na książki czy też czasopisma, aby móc bez zbędnego szukania swojej ulubionej lektury zatracić się w niej w wolnej chwili
  • w salonie jako miejsce ekspozycji dekoracji ozdobnych (np. ramki ze zdjęciami, świeczki, pamiątki) w celu ich wyeksponowania
  • w pokoju dziecięcym jako miejsce na zabawki (np. gry planszowe, puzzle), lektury, aby wszystko było łatwo dostępne w jednym miejscu.

+ w wielu innych miejscach i zastosowaniach które może sobie tylko wymyślić w swojej kreatywności osoba urządzająca 🙂

Dostępne są w dwóch wersjach szerokości: 45 cm oraz 85 cm. Ponadto na dole pod półkami znajdują się, niezależnie od wybranego modelu dwie pojemne szuflady.

Zapraszamy do zapoznania się także z całkowitą techniczną specyfikacją na stronie naszego sklepu internetowego: Regały i witryny sosnowe e-sosnowe.pl